8 Günlük Dünyanın Yedi Harikası Tur Paketi

Tur Programı

1 Gün İstanbul Karşılama
(Akşam Yemeği Dâhil )
Yolculuğunuzdan sonra İstanbul Atatürk havaalanından veya Esenler Otogardan alınıp otelinize transferiniz yapılacaktır. Karşılama yapan acente personelimiz size tur programı hakkında bilgi verecektir. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. Gün: İstanbul Sultanahmet Turu
(Açık Büfe Kahvaltı, Öğle Yemeği ve Akşam Yemeği Dâhil )
Otelde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından, Osmanlının en büyük ve İstanbul’un ilk sarayı olan Topkapı Sarayı’nı gezdikten sonra Bizans döneminin en önemli kilisesi, Osmanlı döneminde camii günümüzde müze olarak hizmet veren Ayasofya’yı geziyoruz. Daha sonra Hipodrom bölgesindeki Sultanahmet Camii, Dikilitaş, Yılanlı sütün, gezilerinin ardından Arkeoloji müzesini geziyoruz. Tur programımızı burada sonlandırıp size kapalı çarşıda kısa bir serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında tekrar toplanıyor ve otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3 Gün İstanbul  Boğaz Turu – İzmir / Kuşadası
(Açık Büfe Kahvaltı, Öğle Yemeği ve Akşam Yemeği Dâhil )
Otelde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından ilk durağımız İstanbul'un en değerli hazinesi boğazı denizden keşfetmek üzere teknemiz ile Boğaz turumuza başlıyoruz. Yaklaşık 2 saat süren turumuz süresince boğaz kıyısında bulunan yalılar, saraylar, Boğaz köprüleri, Rumeli hisarı ve inanılmaz özel manzaralar eşliğinde önünüzden geçiyor. Bu keyifli turumuzun ardından tekrar karadan gezimize devam ediyoruz..Daha sonra  Mısır Çarşısı  ziyaretinin ardından Atatürk hava limanına transferinizi yapıyoruz. Uçakla İstanbul hava limanından İzmir Adana Menderes Hava limanına doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Sizi İzmir Adnan menderes havali limanında personelimiz bekliyor sizi karşılayıp Kuşadası’ndaki otelimize transferinizi gerçekleştiriyoruz yarınki tur hakkında personelimiz bilgilendirecek sizi. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

4  Gün Efes  - Meryemana Turu
(Açık Büfe Kahvaltı, Öğle Yemeği ve Akşam Yemeği Dâhil )
Bugün ilk olarak Hıristiyanlarca kutsal hac yeri olan Meryem Ana Kilisesi ve evini ziyaret ediyoruz. Kutsal çeşme ve dilek duvarlarını görerek, ülkemizin en önemli antik kenti olan Efes antik kentini gezmeye başlıyoruz. Magnesia kapısından girdiğimiz görkemli şehre, Odeon Mısır Tanrıçası İsis adına yapılan İsis Tapınağı, Belediye sarayı, Domitian Tapınağı, Zafer Tanrıçası, Nike kabartması ve Memnius anıtını görüp, zafer kapısından geçerek, Kuretler caddesinde yürüyüş yapıyoruz. Bu caddede Skolastika hamamları, yamaç evleri, Trojan çeşmesi, Hadrian tapınağı, latrina, Aşk evi, Celcius kütüphanesi, ticaret agorasını, sütunlu mermer cadde üzerinden ilerleyerek tarihin ilk reklam panosunu göreceğiz. Muhteşem Efes Antik tiyatrosunda vereceğimiz fotoğraf molasının ardından İmparator Arcadian tarafından ışıklandırılan liman caddesinde Selçuk kapısına ulaşarak otobüsümüze biniyoruz. Yöresel olarak yiyeceğimiz öğle yemeği sonrası  otelimize dönüyoruz.

5  Gün Günü Birlik Pamukkale Turu
Açık Büfe Kahvaltı, Öğle Yemeği ve Akşam Yemeği Dâhil )
Sabah otelimizde kahvaltımızı yaptıktan sonra Pamukkale’ye doğru yol alıyoruz. Hem doğal güzellikleri hem tarihsel kalıntılarıyla ülkemizin Dünya çapında ün yapmış yörelerinden biri olan Pamukkale’yi keşfetmek üzere gezimize başlıyoruz. Bölgenin şifalı sularından olan kırmızı su (kızıl su) ve bütün evlerinden kaplıca suları akan Karahayit köyünü gezdikten sonra Bergama kralı tarafından kurulan Hierapolis antik kentini geziyoruz. Nekropol, antik şehir kapısı, cin delikleri, sütunlu yol, antik tiyatro, Apollon tapınağı, antik şehir müzesi gezilerimiz sonrasında yöresel olarak yiyeceğimiz öğle yemeğinin ardından Dünya’ da eşi benzeri olmayan ve Pamukkale`nin simgesi olan Travertenler’de fotoğraf molası veriyoruz. Daha sonra otelimize hareket ediyoruz . Akşam yemeğine kadar dinleniyoruz. Akşam yemeği otelimizde.(Kuşadası Hotel)

6 . Gün Kuşadası  & Kapadokya
Açık Büfe Kahvaltı ve Akşam Yemeği  Dâhil )
Otelde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından İzmir Adnan Menderes havalimanına transferinizi yapıyoruz. Uçakla İstanbul havalimanından Kayseri yada Kapadokya  Havalimanına doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Sizi havalimanında personelimiz bekliyor  karşılayıp Kapadokya’daki otelimize transferinizi gerçekleştiriyoruz. Ertesi gün yapacağınız tur hakkında personelimiz sizi bilgilendirecek. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

7. Gün Kapadokya Turu
(Açık Büfe Kahvaltı, Öğle Yemeği ve Akşam Yemeği Dâhil )
Sabah kahvaltı sonrası belirtilen saatte hareket ile Güvercinlik Vadisinde vereceğimiz fotoğraf molasının ardından, bölgeye hakim olan Uçhisar Kalesine tırmanıyoruz ve Erciyes Dağı’nın muhteşem manzarası eşliğinde gezeceğimiz bölgenin büyük bir bölümünü görme imkanı buluyoruz. Bölgeye özgü Onyx ve Gümüş Atölyesi gezimiz sonrasında,Hıristiyanlığın en önemli merkezlerinden biri olan Göreme Açık Hava Müzesi'nde, Kızlar Manastırı, St. Barbara Şapeli, Yılanlı Kilise, Refektarium, Çarıklı Kilise ve Tokalı Kilise'de eşsiz olan freskleri rehberimizin anlatımıyla gördükten sonra, kendine özgü üç başlı Peri bacalarının hakim olduğu Paşa bağlarında vereceğimiz fotoğraf ve yürüyüş molasının ve alacağımız yöresel öğle yemeğimizin ardından, keyifli vakit geçireceğimiz Avanos'ta Çanak - Çömlek Atölyesi'nde siz misafirlerimizin de deneyebileceği atölye gezimizin ardından yine bölgeye özgü değişik formasyona uğramış peri bacalarının olduğu Dervent Vadisinde (Develi Vadi)vereceğimiz fotoğraf molasının ardından ,Şarapları ile meşhur Ürgüp'te, Şarap Fabrikası, Çarşı gezilerimiz sonrası, kitaplara konu olmuş ve bölgeni n en büyük peri bacaları olan Ürgüp Peri Bacalarının (Üç Güzeller) fotoğraf kareleri alındıktan sonra, Yöreye özgü Halı ve Kilim Atölyesi gezimiz sonrası otelimize varış. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
Not :
Dileyen misafirlerimize otantik kaya oyma mağaralar içerisinde Türk kültürünün yöresel oyun gösterisi ve yemek ve limitsiz içkili gece eğlencesi.

8 . Gün Nevşehir Tur Sonu
(Açık Büfe Kahvaltı Dahil )
Otelde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Kapadokya veya Nevşehir Havalimanına transferinizi yapıyoruz. Bir sonraki  Tatileli organizasyonunda  görüşmek dileği ile vedalaşıyoruz.

Yolculuk Bilgileri

Koşullar

1. Tanımlar
İşbu Kullanıcı Sözleşmesi'nde yer alan;

Bodrum Kalender Otelcilik ve Yatcilik Turizm Seyahat Ltd. Sti.nin sahibi olduğu ve işlettiği www.tatileli.com web sitesini,

Site: www.tatileli.com web sitesini,

Kullanıcı: Site'yi ziyaret ederek ve/veya Site'ye üye olarak sunulan hizmetlerden faydalanan gerçek kişiyi,İş ortakları: TatilEli ile anlaşma yapmış, ürün ve hizmetlerini kullanıcılara bedeli karşılığında Site üzerinden ve Site'de ilan edilen koşullar ile sunmayı kabul ve taahhüt etmiş gerçek yada tüzel kişileri,
ifade eder.

2. Sözleşme Konusu
Site üzerinden sunulan hizmetlerin satın alınması ve kullanılmasına yönelik koşullar işbu
sözleşme ile belirlenmiştir.

3. Genel Koşullar
3.1 TatilEli, Site üzerinden; yurtdışı turlar, yurtiçi turlar, gemi turları, kıbrıs paketleri, oteller, vize hizmetleri ve seyahat sigortası gibi seyahat hizmetleri sunmaktadır. Sunulan hizmetlerin içeriği tamamen TatilEli,’in tasarrufundadır.
3.2 Sunulan seyahat hizmetleri, mevsimselliğe ve kontenjana bağlı olarak zaman içinde farklılıklar gösterebilmektedir.
3.3 Kullanım Koşulları, Site’de sunulan tur programlarının ve satış sonrası imzalanacak paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır ve bağımsız düşünülemez.
3.4 Site’yi kullanan kişiler iş bu Kullanım Koşullarının kabul etmiş sayılırlar.

4. Seyahat Hizmetleri
4.1 Site’de sunulan seyahat hizmetleri kredi kartı ile online olarak anında satın alınabilmektedir.
Ödeme sırasında hesapta aktif Hediye Puan varsa, ödeme tutarından düşülmesi talep edilebilir.
4.2 Satın alınan seyahat hizmetinin kullanılabilmesi için mutlaka rezervasyon yaptırılması gerekmektedir.
4.3 Site’de sunulan geziler minimum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 20 gün öncesi olup, iptal bilgisi TatilEli,  tarafından iletilecektir.
4.4 TatilEli, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. TatilEli, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.
4.5 3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir. Otellerde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir.
4.6 Panoramik şehir gezileri, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen maksimum 2-3 saat süreli gezilerdir. Şehir gezileri, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir veya h,ava durumuna ve/veya mücbir sebebe bağlı olarak gerçekleşmeyebilir. Tur programda belirtilen ekstra geziler servis aldığımız yerel acente tarafından minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları ve içerik katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir.
4.7 Yolculuk sırasında güzergah üzerinde yapılacak ekstra turlara katılmak istemeyen misafirler, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar.

5. Hizmetlerin Satın Alınması
5.1 Site’de sunulmakta olan hizmetler, kredi kartı veya EFT/Havale ile satın alınabilmektedir.
5.2 Taksitli satın alımlarda, hizmet bedeli üzerine bankaların sunduğu oranlara bağlı olarak vade farkı uygulanabilmektedir.

5.3 TatilEli, satın alınan hizmetin ücretinin kredi kartlarından yapılan işlemler kredi kartı ekstrelerinde "  Bodrum Kalender Otelcilik ve Yatcilik Turizm Seyahat Ltd. Sti. Ödeme Hizmetleri" olarak görünmektedir.

6. Hediye Puanlar ve Hediye Puan Kullanımı
6.1 Satın alınan hizmetler için hizmet bedeli üzerinden bir hediye puan hesaplanır. Alışveriş tamamlandıktan sonra hesaplanmış olan hediye puan, bir sonraki alışverişte kullanılmak üzere kullanıcının Site’deki hesabına aktarılır.
6.2 Satın alma sırasında hesabında aktif Hediye Puan olan Kullanıcı'lar, bu tutarın alışveriş tutarı üzerinden indirim olarak düşülmesini talep edebilirler. Bu durum, kullanıcının Site’ye giriş yaparak satın alma yapması durumunda geçerlidir.
6.3 Hediye Puanlar başka Kullanıcı'lara devir edilemez ve nakit olarak talep edilemez.
6.4 Hediye Puanlar sadece Site'de yapılan alışverişlerde indirim olarak kullanılabilir.
6.5 TatilEli, kötü niyetli kullanım tespit edilmesi durumunda verilen Hediye Puanları iptal etme hakkını saklı tutar.

7. İptal ve İade Koşulları
7.1 Site üzerinden satın alınan tur ve geziler için rezervasyon esnasında paket tur sözleşmesi paylaşılmaktadır. İptal ve iade koşulları paket tur sözleşmesinin ilgili maddelerine göre düzenlenmektedir. Genel olarak;
7.2 Promosyonlu veya kampanyalı ürünlerde rezervasyon yapıldıktan sonra kesinlikle iptal etme hakkı bulunmamaktadır.
7.3 Aksi belirtilmemiş ise gezinin başlamasına 30 gün kalaya kadar iptal ve vazgeçme talep etmesi durumunda herhangi bir sebep aranmadan ücretinin tamamı iade edilir. Ancak yurtdışı seyahatlerinde vize ve sigorta bedelleri iade edilemez. Tüketici, gezinin başlamasına 30 ile 15 gün kala rezervasyonunu mücbir sebepler dışında bir sebeple iptal ederse uçak bileti ücretleri hariç, gezi bedelinin %50'sini, otel rezervasyonlarında ise 1 gecelik otel bedelinin tamamını cayma tazminatı olarak ödemeyi, 15 günden az kalan zamanlardaki iptal taleplerinde gezi bedelinin tamamını TatilEli ’ne cayma tazminatı olarak ödemeyi kabul ve taahhüt eder. 
7.4 Kredi kartına yapılan iadelerde, bankaların çalışma koşullarına bağlı olarak yapılan iadenin karta yansıması 5 işgününü bulabilmektedir.

8. Vize ve Pasaport

8.1 T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile TatilEli’den  temin edilebilecek “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan TatilEli sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.
8.2 T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
8.3 Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına ; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
8.4 Vize başvuruları, tur hareketinden 3 ay öncesinden itibaren yapılabilmektedir. Vize sürecinizin daha sağlıklı ilerleyebilmesi ve konsolosluklarda oluşabilecek dönemsel yoğunluklardan ve/veya uygulama farklılıklarından etkilenmemek adına, tur kalkış tarihine 3 aylık süre kalmasından itibaren, vize başvurunuzu bir an önce tamamlanması tavsiye olunur.
8.5 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.
8.6 Vize verilmesi tamamen ilgili konsoloslukların uhdesindedir. Vize Hizmetinin alınması için TatilEli’den talepte bulunulması durumunda TatilEli, vize için gerekli evrakları zamanında konsolosluğa iletmekle yükümlüdür. Konsolosluk tarafından vize verilmemesi durumunda TatilEli hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz ve vize ücreti iade edilmez.

9. Mücbir Sebepler
Olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, savaş, savaş ihtimali, karantina ihtimali, öngörülemez teknik hususlar, uçak gecikmeleri gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil ediyorsa, taraflarca mücbir sebep olarak kabul edilir. Tüketicinin veya birinci derecede akrabalarının 10 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıkları ve ölümleri de tüketici adına mücbir sebep sayılmaktadır. Tüketici söz konusu engellere ilişkin resmi makamlardan aldığı her türlü rapor veya belgeyi TatilEli’ne sunmak durumundadır. Mücbir sebebe istenen sürede belgeleyemeyen veya eksik olarak belgeleyen tüketiciler TatilEli’den herhangi bir talepte bulunamazlar.

10. Kullanıcının Sorumlulukları
10.1 Kullanıcı, Site'yi ziyaret etmekle veya kullanmakla veya üye olmakla, Site'nin kullanılmasına ilişkin bu koşulları okuduğunu, anladığını ve bu koşullarla bağlı olduğunu ve hem bu koşullara hem de Site ile ilgili yürürlükte bulunan tüm kanunlara, yönetmeliklere ve sair mevzuata uyacağını açıkça kabul ve taahhüt etmiş bulunmaktadır.

10.2 TatilEli, Site'de ilan edilir edilmez yürürlüğe girmek üzere, herhangi bir zamanda bu koşullarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kullanıcı'nın, TatilEli  bu koşullarda değişiklik yaptıktan sonra Site'yi kullanmaya devam etmesi, bu koşullardaki değişiklikleri kabul etmiş olduğu anlamına gelecektir.

10.3 Site'de kullanılan her türlü yazılı ve görsel içerik; TatilEli 'nin, İşortakları'nın ve/veya 3. şahısların fikri mülkiyet hakları ile korunmaktadır. Site'de yer alan hiçbir unsur TatilEli'nin yazılı izni olmaksızın hiçbir ad altında kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve başka mecralarda kullanılamaz.

10.4 Kullanıcı, her ne ad altında olursa olsun Site'nin işleyişini olumsuz yönde etkileyecek kullanım, tersine mühendislik, hacking, robot ve örümcekler ile sitenin içeriğinin kopyalanması, yasadışı amaçlar için kullanılması ve vb yöntemlere başvurmayacağını kabul ve taahhüt ederler. Aksi uygulamalarda, TatilEli yasal haklarını sonuna kadar kullanmayı ve her türlü zararı bu yollara başvurmuş kullanıcılara gayri kabulü rücu etme hakkını saklı tutar.

10.5 TatilEli, Kullanıcı'nın Site'ye üye olurken verdiği ve yaptığı satın alımlar sırasında oluşan bilgileri istatistiki değerlendirmeler, Site'nin geliştirilmesi ve kullanıcı deneyiminin iyileştirilmesi için dilediği biçimde kullanabilir. Kullanıcı, bu bilgilerin TatilEli  tarafından anılan amaçlarla kullanımına onay verir.

10.6 Kullanıcı, Site'ye erişim araçlarının (kullanıcı ismi, şifre v.b.) güvenliği, saklanması, 3. şahısların bilgisinden uzak tutulması ve izinsiz kullanılmasıyla ilgili hususların tamamen kendi sorumluluğunda olduğunu kabul eder. Kullanıcı'nın anılan hususlardaki ihmal ve kusurlarından dolayı kendisinin ve/veya 3. şahısların uğrayabileceği zararlar dolayısıyla TatilEli 'nin doğrudan veya dolaylı herhangi bir sorumluluğu yoktur.

10.7 Kullanıcı, kayıt olurken verdiği e-posta adresine aksini talep etmediği sürece TatilEli tarafından sunulan hizmetler ve kampanyalarla ilgili bilgilendirme e-postaları gönderileceği kabul eder. Kullanıcı dilediği zaman bu e-postaları almamak için TatilEli ile bağlantıya geçerek, bilgilendirme listesinden çıkartılmayı talep edebilir.

10.8 Site'nin Gizlilik Politikası, http://www.tatileli.com sitesinde sss  açıklanmıştır. Site'yi ziyaret eden ve/veya üye olan Kullanıcı'lar, Gizlilik Politikası'nı okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

10.9 Kullanıcı, işbu sözleşme ile kabul ve taahhüt ettiği yükümlülüklerini ihlâl ettiği takdirde, TatilEli tarafından üyeliğinin iptal edilerek Site'yi kullanmasına son verilebileceğini, satın aldığı hizmetlerin iptal edilebileceğini ve/veya aleyhine hukuki dava veya takip yoluna gidebileceğini kabul eder.

11. Bildirimler
TatilEli veya İşortakları'na yapılacak bildirimlerin yazılı olması gerekmektedir.

12. Yetkili Mahkeme
İşbu sözleşmeden kaynaklanacak ihtilafların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

İşbu Sözleşme Kullanıcı tarafından okunarak kabul edilmiş ve yürürlüğe girmiştir.

Sık Sorulan Sorular

• Rezervasyonlarımı İnternetten mi yaptıracağım?
• Dbl Oda Nedir?
• Rezervasyon Yaptığımda Elime Bir Belge Ulaşıyor Mu?
• Rezervasyon Sonrası Kimseyi Aramama Gerek Var Mı?
• Yaptığım Rezervasyonu İptal Edersem Param Geri İade Ediliyor Mu?
• Rezervasyon Yaptığım Zaman Kredi Kartımdan Hemen Para Çekiliyor Mu?
• Rezervasyonumu Erken Yapmamın Ne Avantajı Var?
• İnternetten Kredi Kartı İle Ödeme Yapmak Ne Kadar Güvenli?
• Her Rezervasyonda İstediğim Kadar Taksit Yapabiliyor Muyum?

Rezervasyonlarımı İnternetten mi yaptıracağım?
Evet. Tüm Uçak, Otel ve Tur rezervasyonlarınızı internet üzerinden anında yaptırabilirsiniz. Otel rezervasyonlarında yapmış olduğunuz rezervasyon direkt olarak otele geçilir ve odanız ayırtılmış olur. Uçak rezervasyonlarında anında koltuğunuz ayırtılır ve biletiniz basılır, adresinize teslim edilir. Tur rezervasyonlarınızda yeriniz ayırtılır. Size sadece tatil zamanında orada bulunmak kalır.

Dbl Oda Nedir?
Double oda bir büyük yataklı veya iki tek yataklı iki kişilik oda tipini ifade etmektedir.

Rezervasyon Yaptığımda Elime Bir Belge Ulaşıyor Mu?
Evet. Uçak rezervasyonlarınızda biletiniz adresinize teslim ediliyor. İsterseniz formunuzu size fax veya mail aracılığı ile de ulaştırabiliriz.

Rezervasyon Sonrası Kimseyi Aramama Gerek Var Mı?
Rezervasyonunuzu tamamladığınızda işleminiz onaylanmış olur. Fakat her ihtimalde istediğiniz an bize telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Arayabileceğiniz telefon numaramızı iletişim linkinde bulabilirsiniz.

Yaptığım Rezervasyonu İptal Edersem Param Geri İade Ediliyor Mu?
Erken Rezervasyon döneminde yapılan rezervasyonlar kesinlikle iptal edilmemektedir ve kesinlikle tarih ve isim değişikliği yapılmamaktadır. Erken Rezervasyon dönemi harici otellerde ise yaptığınız her rezervasyonun belirli bir iptal tarihi vardır. Ve bu iptal süresi her tesis için değişiklik göstermektedir. İptal süresi aşıldığında ödenmiş olan tutar otellerin kurallarına göre iade edilmemektedir ya da bir kısmı iade edilmektedir. Tur rezervasyonlarında iptal ve para iadesi bulunmamaktadır.

Rezervasyon Yaptığım Zaman Kredi Kartımdan Hemen Para Çekiliyor Mu?
İstediğiniz ödeme seçeneğini seçip Kredi kartınızı girdiğinizde bankaya güvenli bir sorgu gönderilir. Bu sorgu sonucu ödemeniz bankadan onaylandığında kredi kartınızdan tutar çekilir. Taksitli ödemelerde ilk taksit tutarı kartınızdan çekilir. Bazı bankalarda ödeyeceğiniz toplam tutar limitinizden düşülebilir.

Rezervasyonumu Erken Yapmamın Ne Avantajı Var?
Rezervasyonunuzu erken yapmanız tatilinizi garanti altına almanızı sağlar. Rezervasyonunuzu son günlere kadar yaptırmak için beklerseniz istediğiniz otelde oda bulamayabilirsiniz.

İnternetten Kredi Kartı İle Ödeme Yapmak Ne Kadar Güvenli?
İnternetten rezervasyon yapmak en güvenli yoldur. Kredi kartı bilgileriniz bankaya güvenli ve şifrelenmiş olarak ulaşır ve onay alır. Kredi kartınızı hiç kimse göremez ve kullanamaz. Kredi kart numaralarınız hiçbir şekilde kayıt edilmemektedir.

Her Rezervasyonda İstediğim Kadar Taksit Yapabiliyor Muyum?
Evet. Gerçekleştirdiğiniz her rezervasyonda ( Otel, Tur, Uçak ) 12 aya kadar taksit avantajına sahipsiniz. Mesela bir otelde 12 ay peşin fiyatına taksit yapılıyorsa siz o oteli 2 den 12 aya kadar vadesiz olarak alabilirsiniz demektir. Yani taksit sayısını siz belirleyebiliyorsunuz. Eğer bir otelde peşin fiyatına 8 taksit yapılıyorsa o otelde de vade farkı ile 12 aya kadar taksit yapabilirsiniz.
Fiyata Dahil Olanlar
İstanbul Atatürk Hava limanına Gidiş Dönüş transferi İzmir Gidiş Dönüş Havalimanı’na transferi Kapadokya & Kayseri havalimanı Gidiş Dönüş transferi İstanbul’dan İzmir Havalimanı Transferi İzmir’den Kapadokya  Uçak bileti Kapadokya’dan İstanbul  Uçak Bileti Programda belirtilen Çevre gezileri 2 Gece İstanbul Konaklaması –H.B. 3 Gece Kuşadası  Konaklaması – H.B. 2 Gece Kapadokya Konaklaması – H.B. 7 Gece Akşam Yemeği 6 Gün Öğle Yemeği 7  Gün Açık büfe Kahvaltı Rehberlik hizmetleri. İstanbul Sultanahmet Turu İstanbul Boğaz Turu Efes & Meryemana Turu Pamukkale Turu Kapadokya Turu
Fiyata Dahil Olmayanlar
Müze ve Gezi yeri Girişleri Otelde ve gezi boyunca alınan Yapılan Ekstra harcamalar. Tur programında Belirtilen Ekstra Turlar, Aktiviteler, Gece Programları
Konaklanacak Oteller
Istanbul Hotel 3 Star Hotel : Samir Hotel 4 Star Hotel : Momento Hotel 5 Star Hotel : Barselo Eresin Hotel Kuşadası  Hotel 3 Star Hotel :  Albora Hotel 4 Star Hotel :  Marina Hotel 5 Star Hotel :  Chrisma Hotel Cappadocia Hotel 3 Star Hotel :  Rose Valley Hotel 4 Star Hotel :  Tassaray Hotel 5 Star Hotel :  Gamirassu Hotel